Кращий подарунок країні - це новий спільний проект. Знаємо краєвиди, дивовижні будівлі довкола, хочемо, щоб про це дізнались інші? - тоді вам до нас.

Ми починаємо новий проект Ілюстровані Мапи для українських міст, сіл та районів. Ви можете долучитись до цього проекту. Ми приурочили старт цього проекту до Дня незалежності 2020 року, нам здається, що країні не вистачає спільних позитивних проектів, країні не вистачає графічної ідентікі, візуального гумору і сатири. Все це разом зі створенням нової навігації в містах на базі карт ми і хочемо запропонувати.

Ми хочемо на краудфандінгом намалювати якомога більше міст у вигляді карт. Карти при цьому будуть знаходитися у вільному доступі і ви можете як роздрукувати їх для себе самі, так і зробити з них комерційну продукцію ту, що захочете.

Цей проект, спільний сайту Pozitiv.ua і крафтового соцмереж. По суті для нього буде розгорнуто першу крафтового мережу (в процесі) і ви зможете подивитися як це працює. Як нараховуються рейтинги для людей і постів в обговоренні.

Кожен проект виконується ітераційно. Тобто всі карти всіх міст завжди викладені в тому стані в якому вони знаходяться. Разом з спонсорськими внесками (які можуть бути мінімальні), ви говорите, що хочете намалювати і де, що потрібно виправити, який елемент прибрати і який перемалювати.

Ми відкриті для художників різних, але постараємося одну карту завжди малювати в одному стилі, наскільки це можливо. При цьому у кожного району може існувати кілька карт в різному стилі і в різній подачі. Ми не робимо тут жодних обмежень. Ви можете фінансувати ту карту, яка вам подобається, тих художників, яких ви любите.

Ми вважаємо, що це добрий проект, який спрямований на те, щоб наші громадяни краще знали свою рідну країну, щоб всі незвичайні об'єкти і будівлі - отримали необхідний рівень освітлення, щоб ви отримували задоволення від подорожі по районам улюбленого міста і могли з задоволенням з друзями і дітьми приїхати в інше місто.

Якщо ви вже бажаєте долучитись і хочете, щоб ваше район був першим - пишіть Олексію Масю у FB