На території Свято-Михайлівського монастиря відкрився спільний проєкт галереї Portal 11 та творчого колективу Zigura Art «Едемський сад».

Виставка скульптури «Едемський сад» говорить мовою образів, у яких кожен може побачити відображення своїх думок і відчути зв'язок із духовним світом.

Богослови пояснюють поняття «Райський сад» як метафору гармонії між природою та культурою. Людина відчуває себе у безпеці й достатку, отримуючи від навколишнього все необхідне; водночас світ не зазнає руйнування.

Експозиція презентує роботи українських митців: Микити Зігури, Єгора Зігури, Володимира Журавля, Владислава Волосенко, Олексія Владімірова.

Микита Зігура демонструє нову скульптуру з мідного дроту, яка нагадує лозу винограду, що сплелася між собою.

Zigura Art виступив одним зі співорганізатором заходу. Зараз по всьому світу у зв'язку з пандемією скасовуються парки скульптур. У Києві ми змогли організувати на території Свято-Михайлівського монастиря парк скульптур.

Основний вектор роботи Zigura Art долучатися до світових практик, коли монастирі, церкви відкриваються для робіт сучасного мистецтва. Що своєю чергою сприяє залученню прогресивної частини суспільства. Моя робота «Sacramentum» повинна була виставлятися в Австралії, але участь у події відтерміновано у зв'язку із запровадження карантину.

Надалі плануємо розвивати напрямок і щорічно влаштовувати скульптурні парки.

Микита Зігура

Арт-об’єкт «Sacramentum» символізує православне таїнство, благочестиві традиції.

Виставка триватиме до кінця вересня за адресою: вул. Трьохсвятительська, 8 (садок Свято-Михайлівського монастиря).

Територія відкрита для перегляду з 7:00 – 23:00.