Восени видавництво «BookChef» презентує книгу Артема Суріна «280 днів навколо світу». Історія однієї мрії.
Він подолав 100 000 кілометрів безперервного шляху, відвідав понад 40 країн, двічі перетнув екватор, пройшов всі шість материків, подолав три океани. Подорож усього життя, від якої голова обертом.

«80 днів навколо світу» – культова книга фантаста та мрійника Жуля Верна. Мало хто не знає цю дивовижну історію.

Як автору вдалося досягти світового успіху? Рецепт простий, проте щедро приправлений майстерністю пера. Візьміть неординарних персонажів, з’єднайте з неможливою задачею, додайте парі та не скупіться на пригоди. Вуаля, у вас захоплива книга, яку читають мільйон.

Але Жуль Верн – фантаст, а його Жан Паспарту вигаданий. Та у мене є ще одна книга зі схожою назвою, але її персонаж реальний, події справжні, а пригоди щедрі на перець.

Я говорю про гарячу новинку від «BookChef». Це видавництво, яке дарує українському читачеві можливість познайомитися зі світовими бестселерами, дізнатися відповіді на важливі питання, та отримати книги, які формують особистість.

Так, це не 80 днів, це ще краще! Бо це події які дійсно сталися, емоції які пронизали серце автора, і запевняю, влучать у ваші серця також. Чому я така впевнена? Тому, що не кожен розповість як вибратися з камери смертників іранської в'язниці! Пригоди в книзі гарантовані.
А також поради щодо:
- Як втілити мрію в життя;
- Як пройти «чорний ретріт» і почути себе;
- Як здійснити навколосвітню подорож.

Не варто гадати, що це легко і з авіаперельотами таку подорож може здійснити кожен. Були б лише гроші. Бо це дійсно так. Але наш герой не шукає легких шляхів, свою подорож він здійснив з допомогою лише наземного та водного транспорту.

Тільки подумайте, 100 000 кілометрів безперервного шляху, відвідано понад 40 країн, двічі перетнуто екватор, пройдено всі шість материків, подолано три океани. Це ж подорож усього життя, від якої голова обертом.

На такому довгому і захопливому шляху було безліч перепон, мало того, мандрівка ледь не закінчилася фатальною в тому місці, звідки розпочалася, з власного дому автора. Про все це щиро розповідає Артем Сурін.

А хто ж він такий? Рада вас познайомити.

Артемі Сурін — громадський діяч, мандрівник і мрійник. Автор ідеї та засновник travel-спільноти ONE LIFE, яка об'єднала мандрівників з багатьох країн світу. Після навколосвітньої подорожі рада книги рекордів України обрала його бренд-амбасадором України у світі.

”Здійснити будь-яку шалену мрію можливо.Ти маєш прийняти її та зрозуміти, що це реально. Людина не править планетою, але кожен з нас господар власного життя. Усвідомлення цієї істини допоможе знайти внутрішню гармонію та мотивувати себе на нові звершення”.

Артема прийняли до міжнародного клубу видатних мандрівників «The Explorers Club», нагородили орденом «Великі Українці сучасності». А також його навколосвітня мандрівка встановила чотири національні й два світові рекорди.
«BookChef» працює з видатними людьми й безсумнівно Артем Сурін саме такий.

Книгу допомагає видати контент – лабораторія «Custom Lab» - це об’єднання медіапрофесіоналів. Тому чекаємо на якісну і круту книгу в плані наповнення та зовнішнього вигляду.

Видавництво обіцяє, що книга поступить в продаж 14 жовтня 2020 року. Але якщо вам кортить придбати книгу вже зараз і чекати на неї, як на новорічний подарунок, тоді завжди можна оформити попереднє замовлення.
Переходьте за посиланням https://surin.book24.ua/

Безумовно, подорожі це мрія кожної людини. Незвідані місця, дивакувата їжа, цікаві свята та краєвиди від яких захоплює дух. Цього варто прагнути і йти до мети. А розпочати можна з книги «280 днів навколо світу».

Гарного читання та цікавих мандрівок!