Найемоційніші та найважливіші моменти за всі десять років

“Пускай нам будет больно
Но иногда всё нужно поменять
Расходимся рандомно
Пусть треки голоса наши хранят”

Український поп-гурт «Время и стекло» припиняє свою діяльність на вершині популярності. Чому? Що трапилося?

«Це був наш великий відрізок життя, який зробив нас щасливішими, добрішими, виростив нас як артистів. Ми просто продовжуємо свій шлях і немає нічого такого поганого в тому, що кожний з нас як особистість, індивідуальність може продовжити свій шлях далі. Ми дійсно відчуваємо, що в цій групі ми зробили максимально все. Все це робилось для вас, все це робилось разом з вами, дякуючи вам. Ми вас дуже любимо, і у нас божевільний фанклуб, який ми також обожнюємо», - так висловилися артисти, пояснюючи припинення діяльності гурту.

Безліч фанатів зараз відчувають пустку в середині себе, ніби з їхнього життя зникає ціла епоха.

«Помню, как в 10 лет фанатела от них как ненормальная. Это были хорошие времена»

«Это были замечательные семь лет моей жизни.... Как после песни «Кафель» влюбилась в эту группу, так и не разлюблю», - діляться своїми враженнями шанувальники.

Вони були музичними хітмейкерами та трендсеттерами, які п’ять років поспіль отримували звання кращого сучасного поп-гурту українського шоу-бізу в різноманітних престижних преміях. M1 Music Awards, YUNA, TOP HIT Music Awards — це найзнаковіші музичні відзнаки, що отримував гурт.

“Время и Стекло” провели чотири успішних світових турне. Вони перший український поп-гурт який побив світовий рекорд на YouTube, а саме зібрав 200 млн переглядів відеокліпу на пісню «Имя - 505». А також вони перші українські артисти, хіт яких потрапив до всесвітньовідомої танцювальної гри “Just Dance”.

За ними спостерігали мільйони очей і зараз артисти подарують своє останнє турне під назвою “Последний танец”, яке розпочнеться 30 жовтня в Києві в Палаці «Україна» та матиме продовження у всіх великих містах країни.

"Ці пів року ми проведемо в прощальному турі. Ми будемо готуватися до найважливішої події — останнього концерту гурту "Время и Стекло", на якому всі разом відірвемося під улюблені треки!", - сказав Позитив.

А ще кожен охочий зможе отримати insta - сторінку гурту у вигляди книги! Видавництво BookСhef презентує іnstaвook “Время и Стекло”. Новинка буде в доступі напередодні останнього концерту гурту в Києві. Та для самих відданих шанувальників є передзамовлення за посиланням https://vis.book24.ua/

Надя Дорофеєва та Позитив залишать згадку, яка збере в собі всі найкращі, найемоційніші та найважливіші моменти за всі десять років, від першого концерту та знакового "Имя - 505" до масштабного VISLOVO і прощального туру "Последний танец".

Що буде в книзі?

• Як розпочалася історія легендарного поп-гурту України;
• Через що довелося пройти колективу на шляху до успіху;
• Про знакові моменти в кар’єрі та світові рекорди;
• Чому колектив вирішив піти на піку своєї слави;
• Спогади продюсерів Потапа, Ірини Горової, та членів команди MOZGI Entertainment.

Книга створена спільно з продюсерським центром MOZGI Entertainment за інформаційної підтримки VIVA! — першого журналу про відомих людей.
Авторами стали команда VIVA! — Іванна Слабошпицька та Тетяна Вітязь; Ірина Артемова (MOZGI Еntertainment).

Як би важко не було відпускати улюблений гурт, варто розуміти, що артисти не зникають, вони відправляються у самостійне вільне плавання. Їхня музика лунатиме й надалі, а голоси супроводжуватимуть важливі моменти нашого життя. Ну а на пам’ять про прекрасне минуле буде instabook та улюблені треки гурту “Время и Стекло”.
Фото надало Видавництво BookСhef