Близько 90 талановитих й популярних митців, що є втіленням української культури сьогодні, відзнялись у проєкті

«Чим більше уваги до культури, тим багатша нація» — переконані творці проекту «Фантастичні українці». Їх команда відзняла 4 фільми. Вустами самих митців нам розкажуть про сучасні українські кіно, музику, літературу та візуальне мистецтво.

Глядач почує роздуми героїв про стан українського сучасного мистецтва й дотепер секретні історії із творчого досвіду від зірок першого ешелону — обіцяють творці «Фантастичних».

Зокрема Юрій Горбунов розкаже, як відзняти фінансово успішне кіно. Ірма Вітовська — про реалії акторської професії. А Сергій Созановський спрогнозує майбутнє для української кіноіндустрії. Від Макса Барських почуємо інсайди про перфекціонізм в роботі. Від Alyona Alyona — про тернистий шлях щирої реперки й пошуки себе. Олег Скрипка на камеру пригадає, як в Україні з‘явився рок і відгримів хіт «Танці». Жанна Кадирова розкаже, як це представляти Україну на «Венеційській бієнале». Ірена Карпа — про те, як не зраджувати собі й заробляти на власних книгах.
Хто став героями фільму «Фантастичні українці. Музика»?

Близько 90 талановитих й популярних митців, що є втіленням української культури сьогодні, відзнялись у проєкті «Фантастичні українці».

Українці — талановита нація, яка звикла себе недооцінювати і применшувати свої заслуги. А нам є чим пишатися і є, про що мріяти. За останні кілька років в нашій країні відбулися значні культурні зміни. Про важливі досягнення, впливових особистостей і майбутні вектори розвитку культурних індустрій дивіться у циклі фільмів «Фантастичні українці».

В чому наша особливість? Як реалізувати потенціал нашої культурно багатої країни? Як гучно заявити про себе на весь світ? На ці питання шукала відповідь команда «Фантастичних». Прем'єру фільмів обіцяють вже цього листопада.
Проєкт «Фантастичні українці» реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Дізнавайся більше в соцмережах проєкту:
https://www.facebook.com/fantasticukrainians
https://www.instagram.com/fantastic_ukrainians