#Книгоглав презентує нову книгу Євгена «Зваблення їжею з українським смаком».

Коли мова заходить про українську кухню, у багатьох одразу відгукується шлунок. Бо українська їжа наповнена різноманітними смаками, вони поживна і дуже смачна. В першу чергу на думку приходить стандартний набір: борщ з пампушками змащеними часником, вареники з картоплею, вишнею, капустою, дехто згадає перебите сало в м’ясорубці й перемішане зі спеціями. Але це ж далеко не все, що готували українці та готують донині.

Україна найбільша країна в Європі. Вона різноманітна, її історія переплетена з колоритом країн – сусідів. Якщо в одному районі паску готують по одному, то в другому регіоні вона має зовсім інший рецепт. І зазвичай це не просто перелік продуктів, це ще історія і культура. Бо наші предки нічого не робили просто так.

Цікаве історичне дослідження виконав відомий шеф-кухар Євген Клопотенко. Автор протягом кількох років досліджував історію національних страв,вивчав кулінарну літературу різних часів, мандрував всією країною, спілкувався з істориками, щоб сформувати власне розуміння української кухні та викласти його у новій книжці.

«Українська кухня багатогранніша, ніж нам здається. Ми знаємо лише 15 відсотків того, що є насправді. І це трохи смішно, бо за стільки років люди не доклали жодних зусиль, щоб її вивчити. Сприймали її досить поверхово. А вона глибша, серйозніша та менш стереотипна, ніж ми думаємо. Українська кухня може дивувати. Приготуйте п’ять страв із цієї книжки — і відчуєте, як серце наповнюється радісним хвилюванням».

Євген Клопотенко


Євген Клопотенко не тільки відомий шеф-кухар та кулінарний експерт, він ще й телеведучий, засновник соціального проєкту зі зміни культури харчування «Cult Food», співзасновник ресторану «Сто років тому вперед», автор популярного в Україні кулінарного сайту klopotenko.com. А також автор книги «Зваблення їжею: 70 рецептів, які захочеться готувати»

#Книгоглав презентує нову книгу Євгена «Зваблення їжею з українським смаком». Новинка з’явиться на книжкових поличках вже зовсім скоро, а саме в жовтні цього року. У ній – 70 авторських рецептів давніх страв, які розділено на 9 розділів. Буде йти мова про те як приготувати супи та юшки, страви з м’яса, риби, овочів та грибів, каші, напої, закуски, випічку та солодке.

Окрім рецептів, книжка містить чимало цікавих фактів про українські продукти та харчі – як їх споживали раніше, чим вони корисні, у який спосіб їх найкраще готувати. А ще кулінарний експерт згадує про свою дослідницьку експедицію та міста, які вразили його своєю кулінарною традицією.

Що ми згадуємо, коли нас запитують про українську кухню – борщ, вареники, сало? Євген Клопотенко виходить за межі стереотипів і відкриває у новій книжці багато цікавих фактів про наші кулінарні традиції та ділиться рецептами страв, які можуть змінити наші уявлення про них. І це не тільки книжка рецептів, а пізнавальне видання про те, як формувались українська філософія кухні. Дуже рада нашій співпраці, сподіваюсь, що ця книжка стане такою ж популярною, як і попередня.

Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва
#книголав


Смачна книга з колоритною історією предків вже доступна для придбання.

Можна оформити передзамовлення на сайті онлайн-книгарні Yakaboo.
Хіба не ідеально дізнаватися про життя наших прабатьків за готуванням апетитної страви? Бажаю якісних книг та завжди смачних страв.