Проста формула ефективного життя.

Якість життя, це те, що цікавить людей найбільше. Всі хочуть жити в достатку, мати дах над головою, смачну їжу в холодильнику, гарну роботу і, звісно, курортні відпочинки в різних екзотичних країнах.

Та якість нашого життя залежить від її ефективності. Лежачи на дивані не заробиш на чотириколісного «красеня – коня». Аби гідно жити та здійснювати свої мрії потрібно плідно працювати, а відповідно скласти конкретний план дій, який можна реалізувати вже зараз, а не в далекому майбутньому коли «будуть кращі часи».

У видавництві ВookChef, яке спеціалізується на світових бестселерах та прагне збагатити читачів важливими і якісними книгами, виходить новинка “П’ятирічка Бахматова” авторства Максима Бахматова. 12 листопада відбудеться презентація книги. Хоча День народження самого автора був у жовтні Максим вирішив зробити подарунок читачам не собі, а улюбленим читачам, дочекавшись виходу книги. А віддячити можна прочитанням його твір.

Познайоммося з іменинником ближче. Максим Бахматов в минулому був засновником та продюсером українського Comedy Club. Мав власну IT компанію, створив низку держпроєктів, зокрема з обчислення ефективності чиновників «НОБЕЛЬ (С)» та муніципального консалтингу «Супермер». Зараз Максим Бахматов обіймає посаду радника Київського міського голови та керівника Офісу Трансформації. Задачі Максима — розв'язання міських проблем, менеджмент міських, муніципальних та громадських проєктів.

Починаючи з порятунку столиці від заторів до впровадження 4G у метро. Від боротьби з незаконними забудовами до аудиту всіх Київських КП.
В книзі автор ділиться своїм досвідом. Розповідає про пройдений шлях, який зайняв п’ять років. Читач дізнається про все розпочинаючи з участі Максима в благодійному проєкті “Частинка серця” завершуючи відновлення ВДНГ, створення інноваційного центру й посади радника Київського міського голови. Чималенький шлях, еге ж?

«Люблю говорити про ефективність. Це проста формула з обмеженими часом та іншими ресурсами. Умієш керувати ними – отримуєш крутий продукт», — говорить Максим Бахматов.

В книзі автор запевняє, що абсолютно кожен може розпочати діяти й зуміти внести зміни довкола себе та свого оточення. Варто лише захотіти це зробити. А ідеальною допомогою буде проста формула ефективності, що допоможе досягнути цілі.

Книга з'явиться у продажі в день офіційної презентації. Читачі, які бажають отримати це видання першими, можуть зробити попереднє замовлення за цим посиланням: https://bakhmatov.book24.ua/

Отже, сьогодні святкується дві події День народження Максима, та народження його першої книги. Серед запрошених гостей — лідери суспільних думок і представники ЗМІ. Ми ж, своєю чергою, вітаємо Максима. Бажаємо творчих успіхів, натхнення, океану нових ідей і, звісно, можливості все це вдало реалізувати.

У людей яким є що сказати, у яких горять ідеї в голові, завжди буде цікаве та ефективне життя. Щиро цього бажаю усім читачам. Хай ваші мрії перетворюються в цілі й досягають вдалого завершення!