Підбірка, що допоможе батькам і дітям налагодити контакт, зблизитися, повірити в «надможливості».

Щоб розвинути в собі суперсили потрібно бути сміливим. Щоб побачити ці сили потрібно мати уяву. Саме тому, в місяць “уяви та сміливості” на Pozitiv.ua, ми хочемо розповісти про підбірку книг, яка допоможе батькам і дітям налагодити контакт, зблизитися, повірити в «надможливості» й доповнити свої будні цікавим та корисним розвитком.

На сьогодні, книги набули яскравого, дуже привабливого вигляду. Інформація в них подається не нудно і не затягнуто. Все лаконічно, цікаво і зрозуміло. Якраз те, що потрібно дитині, аби та не втратила інтерес.

До вашої уваги пропонуємо ТОП 5 книг, що подарують суперсилу дитині.

1. «Велика книжка Суперсил»

Всі ми унікальні й всі це добре знають. Але що нас робить унікальними? Думки, мрії, світосприйняття? Може суперсили? Все це підходить і все це варто розвивати, особливо свої таланти. Абсолютно кожна людина має особливі здібності. Хист до чогось конкретного: малювання, танці, спорт, математичні здібності й багато чого іншого. Важливо це помітити в дитині та допомогти розвинути. Це не просто сповнить життя яскравими фарбами, це навчить дитину й надалі, в дорослому житті, шукати свої «суперсили» і розвивати їх.
https://kalamar.ua/product/velyka-knyga-supersyl/

2.«Зошит Суперсил»

З ним можна закріпити результат, отриманий з допомогою книги. З цим зошитом можна віднайти таланти дитини, які не одразу видно. Перевірити їх на практиці, а ще круто провести час. Така справа сподобається і батькам, і дітям.
https://kalamar.ua/product/zoshit-supersil/

3.«Велика книга Суперскарбів»

Це продовження серії про «суперсили». Ця книга допоможе батькам та дітям зблизитися. Віднайти гармонію в стосунках та внутрішньому світі. Зрозуміти, що для них важливо і про, що варто пам’ятати, говорити, цінувати. Для одних це подорожі, пригоди, для інших це концерти, виступи. Книга пропонує віднайти свій «суперскарб».

Над книгами працювали талановиті іспанки. Ілюстраторка Росіо Бонілла подарувала книгам неймовірні ілюстрації, які одразу захоплюють погляд, та авторка Сусанна Ісерн.

Ірсен мати трьох дітей, тому чудово знає як достукатися до дитячої уваги та розуміння. А ще вона психолог. У своїх творах вона застосовує професійні знання, завдяки яким книги потрапляють в ціль. Її праця перекладена на п’ятнадцять мов, а також шрифтом Брайля, для дітей які мають проблеми з зором.

Книги видані в українському видавництві Kalamar.

Ми обіцяли підбірку з п’яти книг, тому ловіть ще дві книги, які допоможуть збагатити внутрішній світ та знання дитини.

4.«Як це створено? За лаштунками цікавих речей» автор Олдріг Ружичка

Настане час, коли дитина стане цікавитися різними речами й ставитиме купу запитання. Що це? А чому? Як так сталося? Чого саме така назва? В такий період батька варто набратися терпіння і не відхрещуватися від дитини, бо інтерес до світу і життя відсікати не бажано. На порятунок прийдуть книги, які цікаво і зрозуміло дадуть відповіді та пояснення. З допомогою ілюстрацій, великих і яскравих розгортів дитина дізнається: як створюються книги, ложки, який шлях проходить склянка перш ніж потрапити в наш дім.

В книзі розказується про 6 речей. І це лише перша книга з серії видавництва #Книгоглав.
https://www.yakaboo.ua/ua/jak-ce-stvoreno-za-lashtunkami-zvichnih-rechej.html


5.«Як розуміти мистецтво» автор Сара Галл

Мистецтво це величезна сфера нашого життя. Ми стикаємося з ним щодня. Майже в кожній професії є творчий момент, який варто вловити. А якщо розумітися в мистецтві та уміти його трактувати, то ці знання обов’язково знадобляться в майбутньому. Ця книга дозволить зрозуміти основи мистецтва не лише дітям, а і батькам. Вона пояснює, що таке картини, чи відносяться комікси до мистецтва, як взаємодіють кольори, що таке перфоманс. Книга також відповідає на складніші питання. Наприклад, коли Пабло Пікассо і Жорж Брак заснували кубізм, як створювалася статуя Свободи, чому твори Вінсента ван Ґоґа найдорожчі у світі?
https://www.yakaboo.ua/jak-rozumiti-mistectvo.html

Pozitiv.ua щиро радить ці книги. Цікавість – це те, що варто підтримувати в дитині. Чим більше людина ставить питань, тим більше знаходить відповідей, тим ширшим стає її світ, а відповідно, й можливості. Бажаємо вам натхнення, крутих книг та веселого навчання!