Найкращий подарунок країні — це новий спільний проєкт.

Найкращий подарунок країні — це новий спільний проєкт. Знаєте, де можна знайти дивовижні краєвиди, неймовірні будівлі та бажаєте, аби про них дізналися інші? Тоді вам до нас! Ми починаємо новий проект: «Ілюстровані комікс-мапи» для українських міст, сіл та районів. І ви маєте змогу долучитись до нього.

Новий проект «Комікс-мапи» – це, власне, мапи, намальовані спільними зусиллями.

Старт цього проекту ми присвятили Дню незалежності України 2020 року, адже нам здається, що країні не вистачає спільних позитивних проєктів, як і графічної айдентики, візуального гумору і сатири. Все це (разом зі створенням нової навігації в істах на базі мап) ми й хочемо запропонувати.

Ми мріємо за допомогою краудфандингу намалювати якомога більше мап різних міст. Відтак мапи будуть знаходитися у вільному доступі, і ви можете як роздрукувати їх виключно для себе, так і робити з ними будь-яку комерційну продукцію.

Цей проєкт є спільним для сайту Pozitiv.ua і крафтових соцмереж. Власне кажучи, для нього буде розгорнуто першу крафтову мережу (в процесі) і ви матимете змогу подивитися, як це працює та яким чином розраховуються рейтинги постів, що обговорюються, для людей.

Кожен проєкт виконується ітераційно. Тобто всі мапи всіх міст завжди викладені в тому стані, в якому вони наразі знаходяться. Разом з вашими спонсорськими внесками (які, до речі, можуть бути мінімальними), ви говорите, що та де хочете намалювати, що потрібно виправити, який елемент прибрати, а який навпаки, перемалювати.

Ми відкриті для різних художників, але маємо на меті одну мапу завжди малювати в одному стилі, наскільки це можливо. Водночас у кожного району може існувати кілька мап, виконаних у різному стилі й з іншою подачею.
Ми не обмежуємо. Ви можете фінансувати лише ту мапу, що вам подобається, і тих художників, яких любите.

Ми вважаємо, що це дійсно гарний проєкт, спрямований на те, щоб наші громадяни отримали можливість краще пізнати власну країну, аби всі незвичайні об'єкти та будівлі отримали необхідний рівень представлення.

Також нам дуже хочеться, щоб ви не тільки отримували справжнє задоволення від подорожі по районах улюбленого міста, але й могли легко орієнтуватися в іншому місті, подорожуючи рідною Україною з друзями та дітьми.

Якщо ви вже маєте бажання долучитись та хочете, щоб саме ваш район був першим, — пишіть Олексію Масю у FB. https://fb.com/alexeymas

Також є можливість додати себе в проект «Ілюстровані комікс-мапи України» за символічний внесок, еквівалентний 10 доларам.

Але зараз можно простіше долучитися. Заповнити форму та попасти на карту за 300 гривен.