Автор просто й зрозуміло пояснює складні теми

Як пояснити магію природи? Чому небо синє, а веселка з’являється після дощу? На ці питання може відповісти фізика. А ще вона здатна перетворити людину на справжнього чарівника.

Проте фізика це не лише забавка. В першу чергу це серйозна наука, яка корисна як в буденному житті, так і в підкоренні наукових олімпів.

Сьогодні мова піде про талановитого одесита, який зачаровує фізикою сотні тисяч людей! Павло Андрійович Віктор викладач фізики в Рішельєвському ліцеї, а також блогер, він веде канал на YouTube. 2020 року Павло Віктор отримав «Срібну кнопку YouTube» за перші 100 тисяч підписників. Сьогодні їх число сягає понад 500 тисяч.

Як сталося, що звичайний вчитель з фізики став відомим не лише в Україні, а і за її межами? Почалося все з відповідальності. У 2014 році він записав декілька лекцій для своїх учнів, що були відсутні в класі. Було великим здивуванням, коли з’ясувалося, що відеоуроки переглянули не лише учні, а і глядачі за межами Одеси. Виникла ідея створити повноцінний канал з фізики. На сьогодні постійними глядачами вчителя є люди з України, Європи та США. Лекції переглянули понад 25 млн, разів. З допомогою каналу безліч людей змогли зрозуміти фізику та засвоїти матеріал, який з різних причин не давався їм у школі.

На каналі можна знайти лекції, відео про життя учнів та ліцей. Павло Віктор написав книгу на основі власних відеолекцій. Книга «Фізика. Основи і механічний рух», що виходить у видавництві BookChef у грудні 2020 року, буде першою книгою з цілої серії. В ній зібрано найцікавіші теми з механіки, що стануть у пригоді як школярам, яким потрібно закріпити знання з предмета, так і дорослим, які бажають глибше розуміти дивовижний світ природи та її явищ.

Цікавою особливістю книги є QR-код, доданий до кожного розділу книги. Просканувавши його, читач переходить на відео в YouTube присвяченій даній темі. Так інформація засвоюється не лише з допомогою тексту. Вона пояснюється прикладами поданими у відео, це демонстрації дослідів або фізичних приладів. Завдяки цьому спрощується сприйняття предмету.

Кому буде цікава книга?

 • Школярам, які готуються стати студентами, хочуть підготуватися до іспитів або ЗНО.

 • Студентам, які прагнуть підтягнути свої знання з предмету.

 • Дорослим, які бажають пояснити для себе велику та дивовижну науку, краще розуміти всесвіт та його явища.


 • Автор запевняє, що знання з фізики — це зір і слух. Органи чуття, що дають змогу бачити й чути те, чого не помічають інші у повсякденному житті:

  “Навіть якщо ви не плануєте вступати на фізичний факультет і присвячувати своє життя науці, знання з фізики дають вам змогу значно краще й упевненіше орієнтуватися в цьому світі. Зрозуміти та пояснити всі явища й процеси, що відбуваються навколо, а також отримати найвищі бали на іспитах з фізики”.

  Цікавий факт – з 15 лауреатів Нобелівської премії по економіці, 13 виявилися випускники фізфаку. Все через те, що знання отримані з фізики чудово допомагають в економіці. Адже економічні процеси описуються тими ж диференціальними рівняннями, що і багато фізичних явищ.

  Про що читачі дізнаються з книги:
  1. Що таке фізика? Фізичні величини, одиниці й точність вимірювання.
  2. Механічний рух, векторні величини й проєкція вектора на координатні осі.
  3. З чого складається швидкість? Рівномірний прямолінійний рух, середня і миттєва швидкості.
  4. Алгоритми розв'язання задач із динаміки, закон Ньютона і закон всесвітнього тяжіння.
  5. Кінетична енергія, закони збереження і перетворення енергії. Потужність.

  Читачі, які бажають отримати це видання першими, можуть зробити попереднє замовлення за посиланням: https://pv.book24.ua/

  Природа береже в собі багато секретів та неймовірних відкриттів. Вона варта того, аби розгадати їх.