Публікуємо фрагмент розділу «Здоров’я та відпочинок»

У січні очікується книжкова новинка відомої дизайнерки Ребекки Вест – «Щасливий дім. Зміни свій дім, перетвори своє життя».

Експертка з дизайну розповідає, як досягти цілющого ефекту новизни помешкання без фактичного переїзду та зробити ремонт, щоб почуватися як найкраще у своїй оселі.

Ребекка Вест – дизайнерка інтер’єрів, але вважає, що для них потрібні не тільки речі – вона просто хоче, щоб наші будинки були нашим щасливим місцем. Ребекка – невиправна оптимістка, яка намагається допомогти якомога більшій кількості людей віднайти своє щастя – вдома та в житті. Її легко вмовити на костюмовану вечірку, вона любить магічний реалізм та антиутопічні романи, а також вміє насолоджуватись шотландським віскі!

Pozitiv.ua публікує уривок третього розділу новинки «Щасливий дім»

Здоров’я та відпочинок


«Відкрийте для себе географічне лікування.

З року в рік до п’ятірки головних новорічних обіцянок входить намір схуднути та прийти в хорошу фізичну форму. Якщо ви з тих, хто прагне вести здоровіший спосіб життя, знайте, що існує безліч способів, як ваш дім може допомогти досягти цієї мети.

Насправді, трансформація вашого довкілля може бути одним із найдієвіших способів змінити звички та звільнитися від деструктивних моделей поведінки. Якщо ви роками силкувалися поліпшити сон, збільшити фізичну активність, кинути палити або позбутись якоїсь іншої згубної звички, впорядкування фізичного середовища може бути саме тим елементом, який, зрештою, схилить шальки терезів на вашу користь і дасть значні результати.

Так зване географічне лікування переміщає вас у простір, що змінює стимули, які підкріплювали ваші шкідливі звички. А раптом така проста річ, як зміна кольору стін у кухні, здатна пробудити ваше підсвідоме та відкинути всі нерозсудливі практики, що у вас сформувались?

І тут важливо зрозуміти: якщо ви готові переглянути свої звички та змінити життя, без перетворень у вашому домі всі зусилля будуть марні. В оселі «старого зразка» ви постійно ризикуєте триматися за старі правила. У «новому» середовищі вас більше не будуть оточувати всі ці тригери. Ви можете створити для себе нову реальність!

Коли ми ставимо собі за мету бути здоровими та добре відпочивати, важливо, щоб наше помешкання сприяло досягненню цієї мети, а не підривало наші зусилля».


Повністю книжкова новинка відомої дизайнерки Ребекки Вест «Щасливий дім. Зміни свій дім, перетвори своє життя» видана у січні 2021 року.https://www.arthuss.com.ua/shop/shchaslyvyy-dim