Видавництво #книголав – для підлітків і дорослих, для батьків та діточок

На книжкових полицях з’явилися три нових корисних різножанрових новинки від #книголав: книжка-практикум, книжка-дослід та підручник. Чому ми вирішили об’єднати розповідь про них до однієї статті? Вони тим чи іншим чином зв’язані з темою щастя. Ось дивіться самі.


Тім Боно. Наука щастя: коли лайки – це ще не все

Що робить молодь щасливою у сучасному цифровому світі? Невже одним з показників щастя та успішності е лайки у соцмережах? Щодня ми проводимо у наших френдстрічках купу часу: читаємо про історії успіху інших, переглядаємо безліч фоток, викладаємо нашу особисту інфу… Ми прагнемо лайків, переживаємо, заздримо. Ми порівнюємо себе з іншими – а не з собою вчорашніми. Як цього позбавитися? Допоможе фахівець.

Викладач з психології Тім Боно розробив курс «Позитивна психологія» та на його основі у 2020 році написав книжку. Дослідження вченого, чого прагнуть молоди люди та що робить їх щасливими, принесли йому популярність серед студентів і не тільки. Тім Боно ділиться результатами своїх досліджень, історіями їх учасників і практичними та дієвими порадами, як стати щасливішими і мати стратегію власного життя. Передати думки автора допомогла перекладачка Ірина Серебрякова.

Посилання:https://knigolove.ua/book/nauka-schastja-koli-lajki-ce-sche-ne-

Сергій Святенко. 50 уроків англійської. Говоримо без помилок. Ок?

Друга книжкова новинка допоможе відчути щастя спілкування англійською без власних обмежень, коли ви зможете подолати страх помилитися у своїх висловленнях та більш не будете плутатись у формах і часах дієслів. Досвідчений перекладач та викладач англійської мови Сергій Святенко просто, зрозуміло та чітко пояснює не лише найскладніші моменти в англійській, а й саму логіку цієї мови та спосіб мислення людей, які нею говорять від самого народження. Засвоїти матеріал кожного уроку допомагають ілюстрації Анастасії Щербань.

Посилання: https://knigolove.ua/book/50-urokiv-anglijskoi-govorimo-bez-pomilok-ok


Світлана Ройз. Ми йдемо до лікаря

Третя книжка – це практикум для щасливих батьків. Його авторка, відома сімейна психологиня, дає відповіді, як слід поводитися батькам і що казати дитині, коли ви с нею запланували візит до стоматолога чи до кабінету щеплень. Ви також дізнаєтесь, як переконати малюка приймати ліки. Ви зможете зняти с малюка стрес та зробити так, щоб йому не було страшно спілкуватися з людиною у білому халаті, яка прагне йому допомогти. Цінність цієї книжки у тому, що її дуже корисно читати разом з дитиною та за допомогою яскравих персонажів в ігровій формі донести важливу інформацію та запобігти стресу. А коли дитина спокійна і здорова – вона щаслива, і рівень щастя батьків теж зашкалює!

Посилання: https://knigolove.ua/book/mi-do-likarja-jdemo