BookChef презентує новинку

Уже добре відоме, нашим читачам, видавництво BookChef видає важливу книгу, яку відзначили такі гіганти як The New York Times, The Washington Post, Cosmopolitan, Marie Claire, Bloomberg. Понад рік, книга утримує місце в ТОП 100, де не полишає першу десятку кращих книг, по версії Amazon. Найкраща книга 2020 року - так про неї говорять в Америці. Нарешті ця знахідка, що несе в собі заклик до свободи та прийняття себе, дісталася і до України. Книга "Вільна" Ґленнон Дойл заговорила українською. Про що видання? Звісно, що про волю, назва говорить сама за себе. Але воля буває різна та й у кожного вона своя. Відома американська письменниця пише саме про звільнення від стереотипів і шаблонів які вішає на людей суспільство, зокрема на жінку.

«Зміни в суспільстві залежать від зусиль, які кожен із нас докладає у своїй сфері. Книги — один із вагомих важелів формування особистості зокрема й суспільства загалом. Тому видавництво BookChef зосереджується на новинках, здатних змінити читачів. До таких належить і “Вільна” Ґленнон Дойл — автобіографічна розповідь людини, яка знайшла спосіб збагнути саму себе і віднайти своє місце в суспільстві, яке прагне до змін», — наголосила керівник напряму Ірина Хомчук.

У світі продано 2 мільйони примірників, бестселер перекладено на 10 мов. Безумовно, книга знайшла свого читача і дивлячись на цифри вона зачепила душі багатьох. Хто ж така Ґленнон Дойл? Громадянська активістка, жінка яка стала співзасновницею некомерційної організації Together Rising, що опікується жінками та дітьми, які потрапили в складні обставини. На сьогодні авторка видала три книги.

Ґленнон довгі роки жила без щастя. За словами письменниці, вона жила чужим життям. Але як тільки вирішила відкинути нав'язані суспільством думки й відкритися собі справжній - знайшла радість до життя та зустріла свою майбутню дружину Еббі.

Ґленнон Дойл запевняє, що відповідальна мати — не та, яка повільно вмирає за своїх дітей, а та, яка показує їм, як жити повноцінно. Що кожен член родини повинен віддаватися сім'ї, має бути зацікавлений в ній, лише тоді сімейне життя буде дарувати щастя кожному. Ми маємо право жити, довіряючи в першу чергу собі, маємо право на власні межі та принципами. Це означає бути собою, бути вільним.


  • «Вона потрясе ваш мозок і змусить душу кричати», — говорить Адель, багатьма улюблена співачка.

  • «У цих спогадах міститься надзвичайно глибоке розуміння того, що означає бути сучасною жінкою, що означає бути «хорошою» і що зробити, щоб бути коханою», — говорить Різ Візерспун.


Джо Байден провів опитування під час передвиборчої компанії, де більшість американок схильні дослухатися до думки Ґленнон Дойл.

Це підштовхнуло видавництво запустити всеукраїнський флешмоб, у рамках якого кожен охочий може поділитися своєю історією камінг-ауту або словами підтримати тих, хто не наважується вийти за власні рамки та суспільні умовності. Ініціативу підтримали представники українських креативних індустрій і лідери громадської думки.

Видання потрапило в топ-5 книг, рекомендованих професорами Гарвардського, Єльського і Колумбійського університетів для повернення внутрішнього спокою:

«Це шанс подивитися на ситуацію під іншим кутом і виринути з безодні відчаю», — пояснили вчені.

Книгу, що сколихнула світ науки та створила шлях до багатьох зболілих сердець можна придбати за цим посиланням https://bit.ly/3blDblY

Бажаю усім сміливості аби бути собою та знайти власну волю.